Jdi na obsah Jdi na menu
 


SOCOM: US Navy SEALs Tactical Strike

26. 2. 2008

Speciální vojenské jednotky byly vysazeny na PSP a konečně se nejedná o opisování z „velké“ PS2 verze. Nový SOCOM jde vlastní cestou – zbavuje se akční složky a zcela sází na taktický režim.

SOCOM je označení pro speciální vojenské jednotky – Special Operations Command. SOCOM je ale také velmi úspěšná série, která se objevila na konzoli PlayStation 2 a odtud se přestěhovala v okleštěném provedení na PSP. Jenže to, co bezproblémově fungovalo na PS2, nebylo na kapesním přístroji zcela ideální. Vedle omezené velikosti prostředí a zmatené kamery citelně chyběla pro ovládání druhá analogová páčka. I navzdory těmto zásadním výtkám oba díly SOCOMů uspěly. Třetí kousek do PSPčkové SOCOM série nesoucí podtitul US Navy SEALs Tactical Strike už na akční vložku zcela zanevřel a z našeho pohledu je to dobrý krok. To ale neznamená, že při hraní Tactical Strike budete moci v poklidu kontrolovat dění na obrazovce. Kdepak. I nadále musíte zůstat při hraní ve střehu a dobře plánovat každý krok, protože nepřátelé chyby netolerují. Jen zkrátka nemusíte mít takříkajíc prst na spoušti a jednání necháte na členech svého dobře vycvičeného týmu.

 

Hodnocení 7/10

Obrázek ke článku SOCOM: US Navy SEALs Tactical Strike Obrázek ke článku SOCOM: US Navy SEALs Tactical Strike Obrázek ke článku SOCOM: US Navy SEALs Tactical Strike Obrázek ke článku SOCOM: US Navy SEALs Tactical Strike Obrázek ke článku SOCOM: US Navy SEALs Tactical Strike Obrázek ke článku SOCOM: US Navy SEALs Tactical Strike Obrázek ke článku SOCOM: US Navy SEALs Tactical Strike Obrázek ke článku SOCOM: US Navy SEALs Tactical Strike Obrázek ke článku SOCOM: US Navy SEALs Tactical Strike Obrázek ke článku SOCOM: US Navy SEALs Tactical Strike Obrázek ke článku SOCOM: US Navy SEALs Tactical Strike Obrázek ke článku SOCOM: US Navy SEALs Tactical Strike Obrázek ke článku SOCOM: US Navy SEALs Tactical Strike Obrázek ke článku SOCOM: US Navy SEALs Tactical Strike Obrázek ke článku SOCOM: US Navy SEALs Tactical Strike